Transfer Yazılımı ve Web SitesiHavalimanı ulaşımı, şehir içi transfer özel misafirlerin karşılanması ya da bir yere bırakılması konusunda hizmet veren siz değerli danışanlarımıza. özel bir yazılım geliştirdik.

İnsan transferinin organizasyon gerektiren, başlı başına bir meslek dalı olduğunun bilinciyle geliştirdiğimiz T-Rika ile siz yolcularınızı taşıyın, RikaSoft ailesi olarak biz de sizi rakiplerinizin önüne taşıyalım.

Yolcu transfer işinde gidilecek lokasyon, götürülecek kişi sayısı ve yolcularınızın bagajı önemlidir. Yolcularınızı bindireceğiniz aracın sınıfı ise taşınacak bagaj ve yolcu sayısına yansır. Üstüne bir de yol maliyeti eklenince işler iyice karmaşıklaşır. Artık bir karar verme vaktidir. Ya eski yöntemlerle tam olarak ne kazndığınızı ya da aslında kaybettiğinizi bilmeden bu işe devam edeceksiniz, ya da çağa ayak uydurarak hız ve yüksek gelir elde edeceksiniz.

T-Rika ile artık kolaylıkla transfer işlerinizi organize edebilecek ve kolaylıkla ödeme alabileceksiniz.

T-Rika aynı zamanda kurulum gerektirmeyen bir web yazılımıdır. Her yerden verilerinize ulaşabilir, kullanıcı dostu arayüzüyle organizasyonlarınızı cep telefonunuzdan bile yapabilirsiniz.%100 Mobil uyumu sayesinde tüm ekranlarda orantılı görünüm.

Sınırsız araç konumu ekleme.

Aracın sınıfını belirleyerek kişi ve bagaj sayısı tanımlama.

Google Maps üzerinden araç lokasyonu görebilme.

Eşzamanlı fiyat hesaplama.

Kredi kartı ile ödeme alama.

Kullanıcı dostu arayüz ile kolay yönetim paneli.Ücretsiz DeneKıbrıs E-ticaret Uygulaması, T-Rika, Sistemi ve Yazılım Geliştirme

BİZE ULAŞIN

Her hangi bir fiyat teklif isteğiniz, talebiniz, dileğiniz, fikriniz, projeniz, eleştiriniz, öneriniz konu ne olursa olsun bize danışabilirsiniz.

Lütfen çekinmeyin ve görüşlerinizi bizimle paylaşın. Görüşleriniz bizim için değerlidir ve her zaman değerli olacaktır.

  • Doğanköy, Muhtarlık yanı life sitesi B4, Girne / Kıbrıs
  • +90 533 883 80 05
  • [email protected]